O nás

Náš ZLATEA príbeh začal v roku 2015, keď sme my dvaja - Lali Zlatý a Janka Zlatá otvorili svoj ZLATEA eshop s čajmi. Starostlivo sme vyberali a miešali čajové zmesi. Priniesli sme na trh nové chute, aké tu ešte neboli a to všetko sme zabalili do úžasného a praktického balenia v papierových dózach. Svojim prístupom a skvelými produktami sme si našli okruh zákazníkov, ktorí ocenili kvalitu a výnimočné chute. Aby to celé nebolo iba o čaji, do portfólia pribudli ochutnávacie sety a darčekové predmety s čajom.  

Naše čaje a produkty si zákazníci kupujú nielen na každodenné popíjanie, ale aj ako firemné darčeky k Vianociam, alebo pozornosť pre blízkeho, lekára či kolegu. Darilo sa nám a mysleli sme si, že by bolo fajn začať vo veľkom. Čiastočne to však bol krok späť.

Do firmy ZLATEA sme doniesli spoločníka a jeho manželku, ktorí razili cestu akou sme my dvaja nechceli ísť. Do toho prišlo korona šialenstvo a kríza bola na svete. Stánok, ktorý sme mali v AUPARKU sme museli zavrieť. Zistili sme, že naši priatelia - spoločník a jeho manželka ktorá bola konateľkou v našej spoločnosti chceli zo spoločného podnikania vystúpiť nie práve štandardným spôsobom. Kúpili si vlastnú firmu a podnikajú s čajmi. Rozhodli sme sa ísť ďalej svojou cestou ako predtým, a založili sme si ZLATÝ s.r.o.. Všetko zlé je na niečo dobré. Milí Veselí, je vám odpustené. Ale ZLATEA je naše dieťa. ZLATEA sme my - ZLATÍ.

Naše čaje sú neštandarné, chutné a pekné na pohľad. Pripravili sme koncept Najlepšej čajovej párty“. Naša misia Prinášať zážitok a radosť s každým našim produktom“ sa stala hnacím motorom pri vytváraní nášho konceptu a portfólia. Zážitok prinášame pri pití našich fantastických čajov. Radosť vytvárame, keď môžete niekoho obdarovať našimi jedinečnými darčekovými setmi. 

Neustále pracujeme na našom portfóliu a vytváraní produktov, ktoré si zamilujete. Fantastické čaje, jedinečné sety, kus poctivej roboty a zmysel pre detail tvoria náš príbeh. Ďakujeme že ste nám verní.

Pridajte sa k nám na Najlepšiu čajovú párty“

manželia ZLATÍ